O nas

Przyjaciółki od lat, mamy na pełny etat, pasjonatki medycyny od zawsze. Elżbieta i Katarzyna. Dwie ambitne kobiety, które postanowiły połączyć swoją siłę oraz wiedzę.

Nazywam się Elżbieta Binek, jestem doktorem nauk medycznych, fizjoterapeutką dziecięcą. Od ponad 12 lat pracuje z dziećmi. Prowadzę własny gabinet rehabilitacyjny MedicaBaby w Warszawie. Na co dzień wspieram dziesiątki dzieci w ich prawidłowym rozwoju na różnych etapach, rozpoczynając już od pierwszych dni życia. Fascynuje mnie rozwój dziecka, zarówno motoryczny, neurologiczny jak również psychiczny. Wiele możemy zrobić dla naszych dzieci. Ważne jest, aby zrozumieć, jak istotne jest dbanie o nasze pociechy na wielu płaszczyznach.

Nazywam się Katarzyna Jabłońska, jestem lekarką. Kilka lat temu zdałam egzamin specjalizacyjny w dziedzinie pediatrii, dołączając tym samym do grona specjalistów. Na co dzień pracuje zarówno z tymi najmłodszymi, jak również już całkiem dużymi dziećmi. Jako lekarz pediatra pomagam chorym pacjentom, niemniej bardzo ważne jest dla mnie dawanie wsparcia także rodzicom. Ponadto interesuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, aby nasz świat był pełen pogodnych, zdrowych i uśmiechniętych dzieci. Ponadto jesteśmy mamami trójki wesołych szkrabów: Ela 5-letniej Kasi, a Kasia 5-miesięcznego Bruna i 5-letniego Antka.