Witajcie!!!

0
Share

Witamy Was bardzo serdecznie! Stworzyłyśmy to miejsce, aby pomóc Wam – Rodzicom , Rodzicom ambitnym, świadomym i zaangażowanym w prawidłowy rozwój i zdrowie swoich dzieci. W przystępny sposób tłumaczymy na czym polega prawidłowy rozwój niemowląt, jak dbać o prawidłową budowa oraz postawę dzieci i młodzieży. Przemycamy wiedzę medyczną z dziedziny pediatrii oraz fizjoterapii, aby pomóc Wam zarówno w tych większych, jak również, tych całkiem małych, rozterkach. Pokazujemy na co zwrócić uwagę, aby produkty wybierane przez Was były zdrowe, wspierające i bezpieczne zarówno dla najmłodszych, jak również tych trochę starszych. Kochamy nasze role zarówno zawodowe jak i prywatne. Będziemy wsparciem w bezpiecznym i szczęśliwym rozwoju Waszych pociech. Zapraszamy do wspólnej podróży!!!

UWAGA!!!

Informujemy, że serwis www.medycznemamy.pl w żadnym przypadku nie został stworzony w celu udzielania porad, konsultacji medycznych. Zastrzegamy równocześnie, że wszelkie informacje przekazywane za pośrednictwem serwisu www.medycznemamy.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Nie mogą w żadnym przypadku zastępować osobistej wizyty i fachowej porady u lekarza, fizjoterapeuty bądź innej osoby upoważnionej do udzielania takich porad.

Wszystkie treści i fotografie publikowane na stronie są naszą własnością. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i publikowanie bez naszej wiedzy i zgody.

Zobacz również